• ul. Świerklańska 109, 44-264 Jankowice
  • +48 791 700 540 / biuro@adstechnic.pl

Producentem łyżek przesiewających Starter i Rotastar jest angielska firma M Lloyd Engineering Ltd.

Historia tej wielokrotnie nagradzanej firmy inżynieryjnej rozpoczęła się w 1998 roku, kiedy jej założyciel Matt Lloyd początkowo projektował i produkował sprzęt rolniczy.

Własny projekt budowlany i brak odpowiednich maszyn na rynku skłoniły producenta do opracowania w 2002 roku pierwszej obrotowej łyżki przesiewającej z systemem szybkiej wymiany bębna. Kolejną innowacją była pierwsza łyżka przesiewająca ze stożkowym bębnem.

W 2007 roku Matt Lloyd zaprojektował łyżkę przesiewającą Rotastar — pierwszą łyżkę przesiewającą na świecie, wykorzystującą poliuretanowe gwiazdy. Gama modeli Rotastar została opracowana i obecnie cieszy się wyjątkową popularnością na całym świecie.

Obecny projekt jest nadal rozpoznawalny na podstawie oryginalnej koncepcji: prostota z rozsądną inżynierią, łącząca wszystkie niezbędne cechy, aby stworzyć wyjątkowy produkt.

M Lloyd Engineering Ltd wraz ze swoją oddaną siłą roboczą dokonała ogromnych inwestycji w technologię, maszyny, pomieszczenia, szkolenia i badania. Rozwój jest ciągły we wszystkich aspektach działalności.

Sprzedaż firmy stale rośnie, a oprócz klientów w Wielkiej Brytanii, łyżki przesiewające Rotastar i Starter są eksportowane do ponad 30 krajów na całym świecie za pośrednictwem naszej sieci dealerów i dystrybutorów.

W 2021 roku firma M Lloyd Engineering Ltd była tylko jedną z 205 organizacji w kraju, które otrzymały nagrodę Queen’s Award for Enterprise for International Trade. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w uznaniu naszej doskonałości w handlu międzynarodowym i odzwierciedla nasze zaangażowanie w produkt, rynek i klientów.

Wyłącznym dystrybutorem marki Starter i Rotastar w Polsce jest firma ADS Technic, dostarczająca osprzęt do maszyn budowlanych do klientów w całej Polsce od 2008 roku.

 

Kategorie

Popularne

Wyposaż swoją koparkę w łyżkę przesiewającą Rotastar
Czytaj dalej
O producencie łyżek przesiewających Rotastar
Czytaj dalej
Łyżka przesiewająca do koparko-ładowarki to dobra inwestycja
Czytaj dalej
Przeczytaj dlaczego łyżki przesiewające Rotastar są najlepsze na rynku
Czytaj dalej